ART / Lithographs / Color serigraphy 13462220
nr 1346 2220
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Höstens grenar". Signed, numbered 58/75, unframed. Sheet: 106, 5x79 cm. Subject: 71x56 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 58/75, oramat löst blad. Bladets mått: 106,5x79 cm. Motivet: 71x56 cm
700
SEK 450
Monday September 7 2020
at 20:53:12
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
400 kr
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe